Wedding Angels radzi, czyli o czym pamiętać organizując wesele?

Wesele to temat, który niejednej pannie młodej spędza sen z powiek. Każdy kto miał do czynienia z przedmiotowym przedsięwzięciem wie, ile stresu i nerwów potrafi przysporzyć. Organizacją wesela na śląsku, coraz częściej zajmują się profesjonalni konsultanci ślubni, dzięki którym całość przygotowań przebiega w znacznie spokojniejszej i przyjemniejszej atmosferze. O czym jednak powinna pamiętać każda para planująca przyjęcie ślubne? Poniżej kwestie o których według śląskich konsultantów ślubnych, pary zapominają najczęściej.

1. Ilość gości.

Wydawałoby się że to wręcz prozaiczna kwestia, jednakże pary często zapominają o ilości gości przy wyborze sali, gdzie ma odbyć się przyjęcie. W przypadku małego wesela zorganizowanego na dużej sali czy też pod dużym namiotem, należy spodziewać się że goście najzwyczajniej nam znikną w całej scenerii a dowodem będą zdjęcia pustej sali…Podobnie będzie w przypadku wyboru zbyt małego lokalu- nieporozumienia wśród gości gwarantowane. 

2. Zaproszenia.

Często młode pary gubią się w gąszczu propozycji zaproszeń, nie raz zwlekając z decyzją do ostatniej chwili. Niestety to wielki błąd, ponieważ należy pamiętać że mogą wystąpić opóźnienia w ich produkcji i tak oto nasi goście dostaną je po terminie potwierdzenia przybycia…Rada jednego ze śląskich konsultantów ślubnych- postaraj się wybrać zaproszenia zgodne z motywem wesela. Jeżeli nadal masz problem, doskonałą alternatywą są zaproszenia ze zdjęciem pary np. czarno- białym, które znakomicie wpasują się w nurt każdego przyjęcia.