Top piosenki na pierwszy taniec

Pierwszy taniec to magiczny moment – chyba każdy, kto choć raz był na weselu się z tym zgodzi. To chwila, podczas której Młoda Para niepodzielnie króluje na parkiecie i oficjalnie otwiera zabawę weselną. Nie jest tajemnicą, że w tym Wielkim Dniu wszystkie oczy są skierowane na Was, jednak pierwszy taniec jest momentem, kiedy wzrok gości jest skupiony na Młodych szczególnie. Warto zatem zadbać o to, aby wypadł perfekcyjnie. Aby tak się stało, szczególną uwagę należy zwrócić na wybór odpowiedniej piosenki.

Inspiracje

W internecie znajdziecie całą masę list piosenek uznanych za najlepsze jako podkład do pierwszego tańca. Przeważnie będą to sentymentalne, spokojne ballady w rytmie walca, do których łatwo stworzyć klasyczny układ choreograficzny. Takie rozwiązanie to wygodna opcja, szczególnie dla osób, które nie posiadają tanecznego drygu i nie przywiązują wagi do ścieżki dźwiękowej. Jeśli jednak zależy Wam na czymś wyjątkowym, co wywrze wrażenie na Gościach i zostanie na długo zapamiętane przez Was samych, warto pomyśleć o czymś bardziej osobistym, co sprawi przyjemność Wam obojgu.

Pomożemy

Konsultant ślubny Śląsk Wedding Angels to agencja stworzona po to, aby pomóc Wam w organizacji Waszego Ślubu. Doradzą we wszystkim, również w doborze odpowiedniej piosenki do pierwszego tańca. Skontaktujcie się z nimi, a podsuną Wam pomysły na to jak osiągnąć konsensus w wyborze idealnego kawałka na Wasz pierwszy taniec i na co zwrócić uwagę w procesie jego poszukiwania.