Co zamiast kwiatów na ślubny prezent?

Bukiet kwiatów dla Młodej Pary jeszcze nie tak dawno był standardem. Dziś powoli zaczyna się do zmieniać. Coraz częściej Młode Pary decydują się na lekką sugestię dla swoich gości, aby zamiast kwiatów wybrali inny upominek. Jest tak przede wszystkim dlatego, iż Młode Pary coraz częściej wolą otrzymać coś dużo praktyczniejszego. Co zatem może być dobrym zamiennikiem dla kwiatów?

Zamienniki uniwersalne

Istnieje pewien zestaw zamienników dla kwiatów, który sprawdza się zawsze. W jego skład wchodzi choćby dobre wino. Któż nie lubi zrelaksować się wieczorem przy lampce wina. W spędzeniu tak romantycznego wieczoru mogą Młodej Parze pomóc także ich goście przekazując w ramach prezentu butelkę wina. Wino to jednak nie wszystko. Zawsze kiedy składa się życzenia często życzy się pieniędzy. W tym zakresie goście także mogą pomóc Młodej Parze. Dobrym pomysłem zamiast kwiatów jest podarowanie kuponu Lotto. Kto wie, a może okaże się szczęśliwy.

Zbiórka charytatywna

Zdarza się również także, że Młoda Para konkretnie wskazuje na to co chciałaby otrzymać zamiast kwiatów. Mowa tu o różnego rodzaju zbiórkach charytatywnych. Jeśli świeżo upieczeni małżonkowi np. kochają zwierzęta to często proszą, aby zamiast zakupu kwiatów dokonać wpłaty na wybrane bądź wskazane schronisko. Taki prezent na pewno nie tylko zadowoli Młodą Parę, ale również może komuś realnie pomóc.

Brak pomysłu

Jeśli nie ma się jednak pomysłu na to co podarować Młodej Parze, o pomoc poprosić można profesjonalną agencję ślubną. Doświadczeni konsultanci ślubni zawsze są na bieżąco z najnowszymi trendami. Także jeśli chodzi i prezenty ślubne. Z pewnością będą mogli pomóc w jego wyborze. Agencję ślubną odszukać można korzystając w wyszukiwarki internetowej i wpisując choćby „wedding planer Śląsk„.